Ecofloor Fresh

Ecofloor Fresh

Specialiai sukurtas produktas, atitinkantis šiuolaikinius valymo ir priežiūros reikalavimus.

Smulkiau

Bendri nurodymai

Gaivaus kvapo valymo koncentratas. Specialiai sukurtas produktas, atitinkantis šiuolaikinius valymo ir priežiūros reikalavimus. Neslidus. Tinkamas sporto salių grindims. Apibūdinamas DIN 18032, skyrius 7.5 „Neslidus“ visoms vandeniui atsparioms grindų dangoms, sluoksniuotoms ir ypatingai nesluoksniuotoms.

Naudojimo sritis

Visoms plaunamoms grindų dangoms: sintetinių medžiagų, PVC (polivinilchlorido), linoleumo, kolovinilo, natūralaus ir dirbtinio akmens, kaučiuko ir epoksidharco. Ecofloor gali būti panaudotas įvairiapusiškai: plačios paskirties produktas drėgnam valymui, lokaliam valymui, naudojant su valymo automatais.

Dozavimas

50-200 ml į 10l vandens (0,5-2%).

Nurodymai darbui

Drėgnas valymas: 100-200 ml įpilti į 10l vandens. Paruoštą valymui tirpalą paskirstyti ant grindų su šlapiu mopu, palikti trumpam poveikiui, surinkti nešvarų vandenį ir palikti išdžiūti. Valomam paviršiui suteikia stipriai blizgančią ir atsparią nešvarumų susidarymui apsauginę plėvelę.

Lokalus valymas : naudoti neskiestą.

Dėmių valymas purškiant: užpurkšti produktą ant dėmės ir valyti padu. Išvalytus plotus po trumpo laiko nublizginti.

Pilnas valymas purškiant: didelius plotus padalinti 2-2,5 m pločio ruožais, tolygiai apipurkšti Ecofloor ir valyti su vienadiske valymo mašina, paskui blizginti.

Valymo automatai: 100-200 ml supilti į 10 litrų vandens.

Specialūs nurodymai

Netinka: nelakuotoms medienos ir kamštinėms grindims.

Už žalą atsiradusią dėl netinkamo naudojimo gamintojas neatsako.

Techniniai duomenys

Galiojimas: mažiausiai 2 metai

Laikymas : -

pH:  koncentruotas:7,2  / 1%: 7,0

Sudėtinės medžiagos: nejoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos,  dažančiosios medžiagos, aromatinės medžiagos, konservuojančiosios medžiagos, vanduo.

Paviršiaus aktyviųjų medžiagų susiskaidymas: virš 90%.